×

Szepty



Szepty

Głosy wołają mnie.
Słyszysz?
Znów wołają mnie z tamtej strony.

Zawieszona,
bezbronna i lekka,
tkwię nieruchomo między pustką a cieniem.

Nie ma tu rymów, które przyniosłyby rytm,
nie ma miary, która odmierzyłaby strach.
Jest tylko czysta przestrzeń,
w której echo rozbija się o ściany nicości.

Pustka chwyta mnie za dłonie,
cień rozmywa kontury mojego ciała.
Staję się przezroczysta.

Słyszysz ten szept?
To moje imię tracące znaczenie.


23.06.2026

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Sielskagosia , Blogger